Jdi na obsah Jdi na menu
 


11.kolo - KP - Čechovice - FK Jeseník 6:3 (2:3)

28. 4. 2013

 

Sokol Čechovice - FK Jeseník  6:3 (2:3)

Branky: 1:2 Péleník (Růžička), 2:3 Batěk (Klimeš), 3:3 Růžička (Flajsar), 4:3 Páleník (Klimeš), 5:3 Růžička (Hájek), 6:3 Batěk (Klimeš)  

Sestava: Navrátil - Batěk, Baroš F. (K), Baroš D., Černý, Hájek, Klimeš, Frohn, Flajsar, Schuster, Grulich, Páleník, Růžička

 

Do zápasu s vedoucím celkem jsme se posílili Tomášem Baťkem, který již pravidelně nastupuje za starší žáky. Soupeř nás hned od začátku přitláčí na naší polovině a my se jen bráníme důrazným přistupováním k jejích hráčům a napadáním jejich rozehry. Bohužel se nám to nedaří důsledně a soupeř nám dává branku. Po obdržené brance kluci více přidali na důrazu a konečně se dostáváme i k zakončení my, ale bohužel nepřesně. Soupeř nám po pěkné kombinaci přidává další branku. Pak se konečně prosazujeme i my kdy po rohu v následné skrumáži před brankou hostu dotláčí do brány míč Páleník. Po této brance se kluci snaží o vyrovnání a především sólo Páleníka který obešel i brankaře a z úhlu těsně míjí opuštěnou branku. Jak se má zakončovat nám ukazuje soupeř a přidává třetí branku. Na tuto branku vzápětí odpovídá Batěk po brejku z poloviny hřiště a končí poločas.

V druhém poločase chceme pokračovat v nastoleném výkonu. Úvodní pětiminutovka byla jak ve zlém snu. Soupeř si vypracovává minimálně pět stoprocentních šancí a jen díky jeho lehkovážnosti v koncovce a dobrým zákrokům našeho brankaře se skóre nemění. Pak se dostáváme i do šancí my a po několikati našich nevyužitých šancí konečně vyrovnává Růžička. Soupeř je zaskočen a my toho využíváme k otočení zápasu díky další brance Páleníka. Soupe se snaží o vyrovnání, ale naše obrana funguje bezchybně a do vyložených šancí soupeře nepouštíme. Soupeř otevírá více hru a my se dostáváme stále častěji do brejků. Zhruba pět minut před konce se dostáváme do přečíslení dva na jednoho a když si několikrát vymění míč mezi sebou míč Hájek s Růžičkou a ten zakončuje. To s naší strany nebylo vše a Batěk před koncem uzavírá skóre zápasu.

 

Za dnešní zápas musím kluky pochválit. K zápasu přistoupili zodpovědně a přesvěčili se mohou hrát s každým. Pro soupeře to byla vůbec první porážka v soutěži na hřišti ( jeden zápas jim kontumovali) a předvedl se u nás v dobrém světle. Byl velice technický a snažili se hrát kombinační fotbal. Naši kluci díky důrazu a stoprocentnímu nasazení tento zápas odedřeli a dokázli dotáhnou do vítězneho konce. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář