Jdi na obsah Jdi na menu
 


14.kolo - KP - VTJ Lipník nad Bečvou - Čechovice 0:4 (0:3)

20. 5. 2013

 

 

VTJ Lipník nad Bečvou - Sokol Čechovice 0:4 (0:3)

Branky: 0:1 Baroš F. (Hájek), 0:2 Hájek (Sklenář), 0:3 Klimeš (Černý), 0:4 Sklenář

Sestava: Navrátil, Soldán - Schuster, Baroš F., Baroš D. (K), Černý, Hájek, Sklenář, Růžička, Jeřábek, Klimeš, Frohn, Rotschedl, Grulich

 

V Lipníku jsme se představili v nových dresech které nám koupila firma INSTA ( za což ji děkujeme  ).  Do zápasu jsme vstoupili aktivně a soupeře který byl zhruba o hlavu větší než my začínáme přehrávat kombinační hrou a vypracováváme si i první šance. Soupeř se nás snaží zaskočit z brejků, ale ty se nám daří likvidovat hned v začátcích. My se prosazujeme zhruba v polovině poločasu, když se prosazuje Baroš Filip dorážkou. Chvíli na to se prosazujeme střelou Jirky Hájka a my od této chvíle dominujeme na hřišti. Bohužel spoustu šancí špatně řešíme v koncovce. Prosazujeme se až v závěru poločasu, když střelu Dana Černého do tyče doráží do branky Adam Klimeš.

Do druhého polačasu soupeř trochu zamíchal se sestavou a jejich kapitán se posunul na hrot. Ze začátku nám to sice dělalo problémy a dokonce nastřelili břevno, ale kluci si ho pak více hlídali a do dalších šancí ho nepouštěli. My se prosazujeme v druhé půli jen jednou po krásné individuální akci Honzi Sklenáře, který zachytil výkop brankaře na půlce hřiště obešel tři hráče a střelou k tyči nedal brankaři šanci. Zápas dohráváme v poklidu a připisujeme si další vítězství.

 

Kluci zabojovali a předváděli pěknou kombinační hru. Soupeř hrozil jen nakopáváním míčů na svoje útočníky s čímž si naše obrana poradila. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář