Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.kolo - KP - Čechovice - FK Mohelnice 5:3 (1:1)

25. 5. 2013

 

Sokol Čechovice - FK Mohelnice  5:3 (1:1)

Branky: 1:0 Grulich, 2:1 Hájek (Klimeš), 3:1 Baroš F., 4:2 Grulich (Flajsar), 5:3 Flajsar (Růžička)  

Sestava: Navrátil, Soldán -  Baroš F. (K), Baroš D., Černý, Hájek, Klimeš, Frohn, Flajsar, Schuster, Grulich, Páleník, Růžička, Jeřábek

 

Hned od úvodního hvizdu se do nás Mohelnice zakousla a prověřila pozornost našeho brankaře. My jsme se nemohli pořádně dostat do hry až se Mates Grulich zmocnil míče na půlce navedl ho z boku před branku a místo přihrávky volil střelu která překvapila všechny i brankaře a my se ujímáme vedení. Z vedení se, ale neradujeme dlouho a již za minutu je vyrovnáno (běží pátá minuta utkání). Od této chvíle se hra přelévá z jedné strany na druhou s šancemi na obou stranách, ale v tomto okamžiku dominují oba dva brankaři nad útočníky a i proto poločas končí 1:1.

Druhý poločas jsme začali aktivněji a ujímáme se vedení po střele Jirky Hájka. Soupeř se snaží o vyrovnání, ale někdy i ze štěstím odoláváme. Jsme to naopak my co máme šanci na navýšení skóre z pokutového kopu za faul na pronikajícího Růžičku. Bohužel nám penaltu soupeř chytá. Soupeře to nabudilo a opět se vrhl do útoku, ale uhodilo na druhé straně. Filip Baroš se dostal z míčem před hranici velkého vápna a v tísni nakopl míč směrem k bráně a ten k překvapení soupeřova brankaře skončil v síti ( celou dobu míč sledoval a pouštěl ho do autu). Z dvoubrankového vedení se radujeme jen chvíli, soupeř snižuje z šance po trestném kopu a následné dorážce (slabší chvilka našeho brankaře). Mohelnice vycítila šanci a vrhla vše do útoku z čehož plynul náš brejk dva na jednoho který zakončuje Matěj Grulich. Bohužel i o toto dvoubrankové vedení přicházíme v zápětí, kdy náš obránce nesmyslně vrací míč před naší branku místo toho, aby ho odehrál do boku. Soupeř se nás snaží sevřít a hraje na maximální riziko s vysunutým brankařem. Nám se podaří zachytit rozehrávku a Kuba Flajsar posílá míč do prázdné branky. Tento výsledek si již pohlídáme a připisujeme si další vítězství.

 

Mohelnice se předvedla na našem hřišti ve velice dobrém světle. Její hráči chtěli hrát za každého stavu a v některých částech nás dostávali pod tlak. My jsme především hrozili z brejků. Dnes nám to celkem i skřípalo v obraně, protože to není normální abychom dostali třikrát za zápas po vstřelení branky v zápětí i branku my. Někteří obránci se bojí vzít na sebe odpovědnost a místo toho aby míč podrželi a snažili se ho uhrát volí někdy úplně nesmyslný odkop. Za nasazení a předvedenou hru musím kluky pochválit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář