Jdi na obsah Jdi na menu
 


16.kolo - KP - Čechovice - Velké Losiny 10 : 1 (5:0)

10. 6. 2013

 

Sokol Čechovice - Sokol Lázně Velké Losiny  10:1 (5:1)

Branky: 1:1 Klimeš (Grulich), 2:1 Flajsar, 3:1 Klimeš (Grulich), 4:1 Růžička (Páleník), 5:1 Růžička ( Baroš F.), 6:1 Klimeš (Grulich), 7:1 Sklenář ( Černý), 8:1 Růžička (Sklenář), 9:1 Klimeš (Hájek), 10:1 Klimeš ( Flajsar)  

Sestava: Soldán -  Baroš F. (K), Baroš D., Černý, Hájek, Klimeš, Frohn, Flajsar, Schuster, Grulich, Páleník, Růžička, Jeřábek, Sklenář

 

Soupeře jsme na podzim porazili dvacetibrankovým rozdílem a kluci si mysleli, že to půjde samo. Skóre zápasu otvírají hosté, a i přes spoustu šancí se do přestávky prosazujeme jen pětkrát. Průběh druhé půle je ve stejném smyslu jak první poločas, jen s tím, že zahazujeme jednu šanci za druhou. Díky čtyřem brankám úplně v závěru soupeře porážíme 10:1.

 

Vzhledem k průběhu předposledního kola Krajského přeboru a bodovému zaváhání Jeseníka, máme ještě teoretickou šanci na celkové vítězství. Bohužel jsme měli v tomto zápase nastřílet branek více, protože bude rozhodovat při našem případném vítězství v Zábřehu celkové skóre a to máme horší jak Jeseník. Poslední zápas je i o tom, že pokud prohrajeme tak jsme až třetí právě za Zábřehem. Tak se necháme překvapit, jak tento ročník Krajského přeboru dopadne. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář