Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.kolo - KP - Jeseník - Čechovice 5:2 (4:1)

22. 10. 2012

 FK Jeseník - Sokol Čechovice 5:2 (4:1)

Branky: 4:1 Růžička (p.k.), 5:2 Páleník ( Flajsar)

Sestava: Navrátil, Soldán - Baroš F., Baroš D., Černý, Flajsar, Müller, Hájek, Růžička, Páleník, Frohn, Klimeš, Grulich, Schuster, Vybíral 

8.kolo KP svedlo do souboje dva vedoucí týmy KP a proto se dalo očekávat atraktivní utkání. Vše k tomu nasvědčovalo, krásné slunečné počasí, kvalitní trávník ( oproti našemu hřišti byla tráva všude). Od začátku zápasu se do nás soupeř pustil razantně a naši hráči hráli zbytečně ustrašeně. Soupeř je častěji na naší polovině a zaslouženě se ujímá vedení. Kluci se konečně osmělili a i oni se začali tlačit do zakončení. V Jeseníku tak byl vidět útočný fotbal s šancemi na obou stranách. Soupeř na rozdíl od nás dokázal některé šance proměnit. My i když jsme překonali domácí brankaře ( střídali se v polovině poločasu), tak nám v cestě stála konstrukce brány a nebo domácí obránci vykopávali míč z prázdné branky. Ke konci poločasu si vytváříme tlak, ale věkem mladý domácí brankař ( ročník 2003, mimo jiné chytal i za Sigmu Olomouc odkud se zná s našim Adamem) vynikajícími výkony drží domácímu týmu nulu. Tento tlak pramení v faul v pokutovém území a Mara proměňuje nařízenou penaltu a těsně před poločasem snižujeme na 4:1. Před druhým poločasem byl pohovor v šatně a kluci šli na hřiště s tím, že ještě něco s výsledkem udělají. Bohužel skóre začal měnit soupeř a hned v úvodní minutě nám dává branku. Odpověď z naší strany je okamžitá a Kuba Páleník snižuje po nahrávce Kuby Flajsara. Od tohoto okamžiku začali na hřišti kralovat brankaři a několika svými zákroky přiváděli střelce k zoufalství a nedovolili změnu skóre. Soupeř vítězí 5:2 a ujímá se vedení v KP.

Musíme soupeři pogratulovat k vítězství a zaslouženému vedení v soutěži. Ze všech soupeřů hrál nejlepší fotbal. Rychlí na balonu a stále v pohybu ( na rozdíl od našich hráčů, kde platí bez balónu se běhat nemusí). 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář