Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.kolo - KP - Čechovice - Černovír 1:1 (1:0)

29. 10. 2012

Čechovice - Černovír 1:1 (1:0)

Branka: 1:0 Flajsar (Frohn)

Sestava:  Navrátil - Baroš F., Baroš D., Páleník, Černý, Růžička, Hájek, Frohn, Grulich, Klimeš, Jeřábek, Flajsar, Schuster, Müller, Rotschedl

Posledmí utkání sezóny jsme odehráli na domácícm hřišti. Terén po celenočním dešti, který stále trval neměl s regulélností nic společného, ale pan rozhodčí rozhodl, že se hrát bude a tak se hrálo. Míč se zastavoval v kalužích a více než fotbal se na hřišti odehrával boj. Přece jsme měli více šancí v prvním poločase, ale bohužel se ujala jen střela Kuby Flajsara, který nás poslal do vedení. Do druhého poločasu jsme šli stím, přidat další branku, ale to se nám přes spoustu šancí nepodařilo a tak přišel trest, po nesmyslné hrubé chybě našeho obránce ( měl dost času na odehrání míče, ale lepší je si počkat až doběhne hráč k němu, udělat kličku do středu hřiště při které stratí míč a jen se dívat jak soupeřův hráč běží sám na brankaře ) soupeř vyrovnává. Přes závěrečný tlak a další šance již branka nepadá a my jen remízujeme s Černovírem.

Největší soupeř nebyl hostující tým, ale podmáčené hřiště. Pro naše kluky kteří chcou hrát fotbal (spíše je do toho nutíme ) byl terén katastrofální. I přes to jsme měli více ze hry a spousta šancí zůstala trestuhodně nevyužita. I to k fotbalu patří.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář