Jdi na obsah Jdi na menu
 


11.kolo - OP - Kralice - Čechovice 1:7 (1:5)

22. 10. 2012

 

Sokol Kralice - Sokol Čechovice 1:7 (1:5)

Branky: 0:1 Sobota (Růžička), 1:2 Grulich, 1:3 Sobota (Růžička), 1:4 Navrátil (p.k), 1:5 Růžička, 1:6 Frohn (Hájek), 1:7 Klimeš (Hájek)

Sestava: Navrátil - Baroš F., Baroš D., Černý. Schuster, Flajsar, Sobota, Rotschedl, Kolařík, Hájek, Grulich, Frohn, Sklenář, Klimeš, Růžička

Od začátku zápasu soupeře přehráváme a ujímáme se vedení. Bohužel hned po vedoucí brance děláme chybu v obraně a soupeř k velké radosti domácích vyrovnává. Radost domácích trvá jen chvíli a Matěj Grulich ukázkovým slalomem přes pětici soupeřových hráčů nás posílá do vedení. Od tohoto okamžiku je k nelibosti domácích fans jen jedno mužstvo na hřišti a soupeř se brání jen odkopy. Poločas končí 5:1. Ve stejném obrazu hry pokračuje i druhý poločas a my ze spousty šancí využíváme jen dvě a zápas vítězíme 7:1.

To co se dělo po zápase jsem ještě nezažil. Byli jsme napadnuti, že nám tam hrají hráči kteří hrát nemají což se u rozhodčího nepotvrdilo  ( my jsme konfrontaci domácích nechtěli i když by byla v některých případech oprávněná, ale nás potěší, že kluci dokáží v pohodě přehrát i starší hráče - žáky ). To, že domácí si neumí přihrát na dva metry není problém Čechovic, ale problém Kralic. Naši hráči absolvují (a hlavně absolvovali) daleko více zápasů než týmy z okresního přeboru a musí tento rozdíl být vidět. Kdyby to tak nebylo, tak to děláme špatně ( což naštěstí vidět je).

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář