Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.kolo - OP - Přemyslovice - Čechovice 1:3 (1:1)

4. 11. 2012

Sokol Přemyslovice - Sokol Čechovice 1:3 (1:1)

Branky: 1:0 Hájek (Černý), 2:1 Páleník (Hájek), 3:1 Růžička (Černý)

Sestava Navrátil - Rotschedl, Sobota, Kolařík, Baroš F., Baroš D., Černý, Hájek, Jeřábek, Růžička, Páleník, Schuster, Klimeš, Grulich, Müller

 

K poslednímu zápasu podzimní části sezóny jsme zajížděli do Přemyslovic. Soupeř patří k tomu lepšímu co je v okresním přeboru. Začátek zápasu nám vychází a již v druhé minutě se ujímáme vedení. Bohužel pak nastává festival v zahazování šancí a vrcholem je neproměněná penalta. Což soupeř využívá k svému druhému výletu na naši polovinu k vstřelení vyrovnávací branky. A poločas končí nerozhodně. Po hodně důrazné domluvě v šatně, že fotbal je hlavně o pohybu ( u všech hráčů na hřišti) a né o postávání a sledování co ti ostatní udělají, jsme udělali změnu v sestavě, kdy nastoupili do začátku poločasu ti co toho mají více za sebou s úkolem rozhodnout zápas ať ho dohráváme v klidu. Hned od začátku druhého poločasu soupeře sevřeme před jeho brankou a vedoucí branka doslova visí ve vzduchu. Soupeř se brání jen za cenu odkopů nebo míče ihned uklízí do autu. Z tohoto tlaku se konečně prosazujeme a ujímáme se vedení. Hned na to přidáváme další branku a opět dostávají šanci všichni kluci a zápas v poklidném nedělním před obědovým tempem dohráváme (opět několikrát z domácího brankaře uděláme málem adepta do repre).

Kluci zakončili podzimní část sezóny vítězstvím. Bohužel nás opět začalo trápit zakončování, ale na rozdíl od minulého týdne jsme zápas zvládli a přezimujeme jako vedoucí celek Okresního přeboru. Škoda, že kluci nešetří trochu naše nervy. S takovou budeme za chvíli všichni vypadat jak jeden nejmenovaný činovník našeho klubu  .

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář