Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.kolo - OP - Haná Prostějov - Sokol Čechovice 0:5 (0:1)

14. 4. 2013

Haná Prostějov - Sokol Čechovice 0:5 (0:1)

Branky: 0:1 Páleník (Růžička), 0:2 Klimeš(Flajsar), 0:3 vlastní, 0:4 Růžička, 0:5 Hájek (Růžička) 

Sestava: Navrátil, Soldán - Rotschedl, Sobota, Kolařík, Baroš F. (K), Baroš D., Černý, Hájek, Jeřábek, Růžička, Páleník, Klimeš, Frohn, Flajsar

 

První utkání jarní části sezóny nám zrovna připravilo derby s rivalem z Hané Prostějov. Pro některé kluky to bylo o to zajímavější, protože k nám vloni přišli právě z Hané. Od začátku se tlačíme dopředu a soupeře uzavíráme na jeho polovině a on nás ohrožuje ojediněle jen z brejků. Jenže se prosazujeme jen jednou kdy Mara Růžička posílá do brejku Kubu Páleníka a ten nás posílá do vedení. Bohužel naše další šance likviduje brankař Hané ( pro nás největší překážka, chytal fakt výborně) a proto končí poločas jen našim jednobrankovým vedením.

Druhý poločas začal tak jak skončil první. My se stále tlačíme dopředu a soupeř jen odkopává. Bohužel soupeřova branka je pro nás zakleta. Stahujeme sestavu a soupeře ještě více přitláčíme k jeho brance. Tento tah se nám vyplácí a my přidáváme další branku z kopačky Adama Klimeše, který před tím obešel dva hráče. Od tohoto okamžiku soupeř už rezignuje a přidává si další branku sám. Kluci pokračují v napadání a Mara Růžička přidává další branku. To z naší strany ještě není vše a Jirka Hájek přidává naši pátou branku a rozhodčí ukončuje zápas.

První zápas jarní části máme úspěšně za sebou. Na obou dvou týmech bylo znát, že je to začátek sezóny. Nám chyběla především kombinace, balóny nám odskakovaly. Postupem času se to zlepšilo a v druhém poločase, kdy jsme stáhly sestavu na sedmičku která by měla hrát v kraji, se herní projev zlepšil. Kluci tempo vystupňovali a zaslouženě přišly i branky v soupeřově síti.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář