Jdi na obsah Jdi na menu
 


23.kolo - OP : 1.SK Prostějov - S.Čechovice 5:0 (1:0)

26. 5. 2013

 

1.SK Prostějov - Sokol Čechovice   5:0 (1:0)

Branky: --- 

Sestava: Soldán, Navrátil - Baroš D., Baroš F. (K), Černý, Hájek, Jeřábek, Růžička, Schuster, Grulich, Klimeš, Rotschedl

 

Městské derby ovládl zaslouženě soupeř, který neponechal nic náhodě a povolal na tento zápas  brankáře a  hráče z ročníku 2000 hrající žákovskou ligu. Tito kluci ( dva obránci a záložník) odehráli celé utkání a na hřišti jasně dominovali. Zbytek tvořili hráči ročníku 2003 ( Adamovi spoluhráči), kteří jsou technicky velice dobře vybavení. Hned od úvodního hvizdu nás soupeř dostává pod tlak, který se stupňuje. My se snažíme přistupovat k soupeři co nejrychleji a dovolujeme mu jen střely z dálky, se kterýmy si náš brankař ví rady. Soupeř se prosazuje až z trestného kopu a poločas vítězí 1:0.

Do druhé půle vstupuje aktivněji a přidává další branku. Pak se dostáváme do naší největší šance i my, ale nastřelujeme jen břevno a tyč. Soupeř nám ještě přidává další tři branky a my poprvé letos prohráváme.

 

V tomto zápase se jasně ukázal rozdíl mezi žákovskou ligou a krajským přeborem. Soupeřovi hráči ročníku 2000 a 2003 patří mezi absolutní špičku na Moravě a na hřišti to bylo znát. Naši chlapci se snažili hrát ( což jim soupeř moc nedovolil a spíše běhali bez balónu) a dohráli aspoň zápas se ctí. Kluky jsme nabádli k tomu ať míče zbytečně nenakopávají a snaží se ho rozehrát i za cenu případné ztráty.  

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář