Jdi na obsah Jdi na menu
 


10.kolo - KP - FK Nemilany - Čechovice 1:12 (1:3)

14. 10. 2013

 

FK Nemilany - Sokol Čechovice 1:12 (1:3)

Branky: 1:1 Navrátil (Vybíral), 1:2 Klimeš (Flajsar), 1:3 Baroš F. (Grulich), 1:4 Klimeš (Vybíral), 1:5 Hájek (Klimeš), 1:6 Klimeš (Hájek), 1:7 Flajsar, 1:8 Sosík (Baroš F.), 1:9 Hájek (Navrátil), 1:10 Grulich (Klimeš), 1:11 Hájek (Grulich), 1:12 Grulich (Klimeš)

Sestava: Soldán - Navrátil, Baroš F. (K), Baroš D., Sosík, Hájek, Klimeš, Grulich , Schuster,  Vybíral, Jahelka, Flajsar

Zápas s předposledním celkem začíná opět naším bezzubým náporem, kdy neproměňujeme nemožné a soupeř se po patnácti minutách poprvé dostává na naši polovinu a my hned prohráváme. Tato branka nás jako by nakopne, hned srovnáváme a přidáváme do poločasu další dvě branky. V šatně je dosti důrazné upozornění o tom jak si to trenéři nepředstavujeme. Druhý poločas jako by hrálo jiné mužstvo. Kluci si to dávají a přicházejí i branky (co dokážeme ještě zahodit není ani možné).

Nevím čím to je, ale začínáme hrát už několikátý zápas až dostaneme branku (řešením by asi bylo si nechat vstřelit branku v první minutě a kluci budou hrát zbylých šedesát devět minut naplno ). Zbytečně taháme balón místo přihrávky, postáváme na hřišti místo nabíhání. Kluci mají asi v hlavách, že se jim nemůže nic stát a bohužel i s polovičním výkonem jim to na tuto soutěž stačí.

 

Proto bude zimní přestávka úplně o něčem jiném. Během zimy se budou kluci potkávat především s týmy z vyšší soutěže a týmy z Brna kde je daleko větší kvalita než u nás v kraji. Doufejme, že poroste s lepšími soupeři i náš výkon směrem nahoru. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář