Jdi na obsah Jdi na menu
 


14.kolo - KP - Čechovice - Brodek U Přerova 5:0 (0:0)

5. 4. 2014

 

Sokol Čechovice - FK Brodek u Přerova 5:0 (0:0)

Branky: 1:0 Klimeš (tr.k.), 2:0 Hájek (Grulich), 3:0 Rotschedl (Klimeš), 4:0 Grulich (Vybíral), 5:0 Sosík(Hájek)

Setava: Soldán, Navrátil - Baroš F. (K), Baroš D., Sosík, Hájek, Klimeš, Grulich, Schuster,  Vybíral , Valdez, Rotschedl

Nejlepší hráči utkání (hodnoceno trenérem soupeře):

Hájek, Klimeš

První mistrovské utkání jsme odehráli proti Brodku a na vítězství jsme se nadřeli. Kluci v prvním poločase předvaděli něco hrozného a k tomu se nám lepila ještě na kopačky smůla (několikrát břevno a tyč). Za remízu o poločase ještě můžeme děkovat brankaři který nás několikrát podržel. Po pohovoru v kabině se sice ještě prvních deset minut trápíme, ale už se hraje převážně na polovině soupeře. Skóre otvírá po obstřelení zdi z trestného kopu Klimeš. Chvíli na to se prosazuje Hájek a od tohoto okamžiku jasně dominujeme na hřišti a přidáváme další tři branky z kopaček Rotschedla, Grulicha a Sosíka.

Dnešní utkání nám ukázalo, že se neporazí žádný soupeř sám. Plně se projevil přístup některých hráčů k tréninku. Pokud na tréninku nejdou kluci do cviků naplno tak se to musí projevit i v zápase, protože forma nepřinde z ničeho nic. Je to pro nás trenéry ponaučení a můžeme děkovat, že tato takzvaná facka přišla včas a můžeme se podle toho zařídit.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář