Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.kolo - Jeseník - Čechovice 0:2 (0:1)

12. 9. 2014

 

FK Jeseník - Sokol Čechovice 0:2 (0:1)

Branky:

0:1 Páleník (Smolka), 0:2 Páleník (Borovský)

Sestava:

                   Pazdera


Rotschedl - Černý - Sklenář - Smolka


Hájek - Rus - F.Baroš  -  ValdezValdez 


             Frohn - Páleník (K)


střídali:


Borovský, Grulich, Kopřiva

 

 

Utkání s Jeseníkem začalo hned ve středu ráno, kdy jsme se dozvěděli, že brankář Dan Navrátil , který měl jet dnes  s námi, je zraněný a nepojede. Okamžitě jsme začali jednat a nakonec se díky všem zainteresováným podařilo sehnat Peťu Pazderu, který pan odchytal vynikající zápas. Výlet k nejvzdálenějšímu soupeři trval téměř 9 hodin, odjez byl stanoven na 12.00 hod.

 

 

Výhra mladších žáků i nám vlila sebevědomí a to se projevilo v 7.minutě, kdy se Kuba PÁLENÍK prosadil svou rychlostí a šajtlí okolo brankáře otevřel skóre. V první půli jsme měli my i domácí několik šancí, ale stav po 35 minutách byl 0:1. Druhý poločas začal stejně jako první, Kuba PÁLENÍK si narazil míč s Borovským, utekl obránci a vstřelil úplně stejný gól jak ten první. Pak nás Jeseník sevřel a skoro k ničemu už nás nepustil. Tlak Jeseníku byl jen optický a do žádné větší šance se nedostal a náznaky šancí buď vyřešil náš brankař a nebo soupeř střelou mimo naší branku.  

 

Nicméně všichni naši hráči zápas odmakali naplno a po závěrečném hvizdu rozhodčího si mohli oslavit vítězství. Fotbal se hraje na góly a ty jsme v tomto zápase dali jen my a proto si připusujeme důležité tři body, nad soupeřem s kterým jsme dva roky bojovali o post krajského přeborníka mladších žáků. 

 

I přes toto vítězství musíme bojovat dále v každém dalším zápase. Otázkou je jestli ještě tento mančaft neposílit, ať je v mužstvu větší konkurence.

 

 

 


 

 

 

Ni 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář